Co se děje v SK ZÁSADA

V sobotu 13.4 hrajeme první domácí mistrovské utkání od 16:30 hod. Zásada - Desná.
Srdečně zveme na kopanou a na dobroty z udírny i kiosku. V sobotu od 13 hod. se hraje také utkání starších přípravek Zásada/Pěnčín - Rádlo B.

____________________________________________

V pátek 29.3. proběhla akce Velikonoční hody, hody, kdy bylo v nabídce skvělé jídlo a báječná hudba v podání občasného hudebního seskupení RuBl. Jídlo jste snědli bleskem a pak už plynula báječná zábava. Děkujeme všem kdo dorazili.

Připravujeme:
sobota 20.4. akce SK burgery - oblíbená gastronomická akce s burgery z grilu, čerstvých surovin a bulek z Pekařství Jan Mašek.
úterý 30.4. Pálení čarodějnic
neděle 2.6. Dětský den - sportovní odpoledne v areálu

V neděli 7.4. jsme hráli bna horké půdě v Harrachově 2:2 (1:1). Bohužel soupeř vstřelil v 11. min. první gól, na který se nám do poločasu podařilo reagovat trfou Martina Kotyzy. Po půli jsme přidali druhý a zdálo se, že se podaří výhru udržet. Naši útočníci se dostávali i do dalších šancí, ale bez gólového úspěchu. Bohužel cca. 15. minut před koncem soupeř srovnal z trestného kopu, na který jsme již nezvládli reagovat a tak jsme přivezli pouze bod.

V sobotu 30.3. jsme odehráli jarní MU TJ Sokol Plavy - SK Zásada 4:2 (1:2). Bohužel jsme na Plavy nestačili,ale gól na 1:2 v podání kapitána Martina Kotyzy byl velká paráda. Díky všem za odvedený výkon.

V sobotu 2.3. 2024 jsme sehráli přátelské utkání na UMT Mozartova Zásada - Lučany n.N. 5:0 (1:0). Náš tým uspěl v i v další zkoušce v přípravě na jarní sezónu. V první půli byly Lučany houževnaté a byl k vidění pohledný a bojovný fotbal. V druhé půli se nám podařilo rychlým gólem zajistit jistotu a dalšími góly upevnit vítězství.

V sobotu 24.2.2024 jsme sehráli první přípravené utkání jara na UMT Mozartova Zásada - Rovensko p.Tr. 6:3 (3:1) - běhavé utkání s řadou gólů bylo úspěšnou první zkouškou připravenosti na jarní sezonu.

V sobotu 16.12. se náš tým zúčastnil Halového vánočního turnaje organizovaný FK Železný Brod. V konkurenci 8 týmů jsme postoupili do finále, kde rozhodly penalty a odvážíme 1. místo.

V neděli 4.2.2024 se naše starší přípravka Zásada/Pěnčín zúčastnila turnaje v Železném Brodu, kde obsadili v silné konkurenci 7. místo.

V neděli 21.1.2024 se naše starší přípravka Zásada/Pěnčín zúčastnila turnaje na UMT Desná, kde jsme obsadili 4. místo.

V neděli 17.12. se naše přípravka Zásada/Pěnčín ¨zúčastnila halového turnaje v Žel. Brodu a obsadili 6. místo.

V sobotu 9.9. sehrály starší přípravky utkání Zásada/Pěnčín - Kokonín/Rádlo 1:15.

V neděli 10.9. proběhl turnaj mladších přípravek v Zásadě. Zúčastnilo se 5 týmů, které skončily v pořadí: 1. Jablonec 15, 2. Jenišovice, 3. Rychnov, 4. Jablonec 16, 5. Zásada/Pěnčín.