Co se děje v SK ??

Provoz kluziště - aktuálně OTEVŘENO.  Při mrazu může veřejnost užívat ráno od cca. 10 (po ranním kropení) do 16:30 hod.. Po setmění je již nebezpečno. Prosíme chovejte se opatrně a ohleduplně!!

Běžecké tratě - před víkendem projety tratě jak za školou, k Držkovu i k Hamrskům. Zatím upraveno beze stopy, ale klasici si jistě poradí ;-)

----------------------------------------------------------------------

Plánované akce v našem areálu pro nejbližší týdny:

sobota 12.2.2022 - tradiční závody historických lyžníků - Zásadská Pralyže

sobota 12.3.2022 - taneční přátelský večírek Ledových mužů - LEDO bál

pátek 25.3.2022 - degustace vín vinařství Filip Mlýnek Dolní Dunajovice

Aktuálně sezóna dospělý 2021 / 2022

SK ZÁSADA z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:2 (3:1)

04.09.2021 15:00
Sestava SK Zásada: Línek Karel, Štefanec Pavel (69. Šindelář Roman), Růžička Petr (45. Havrda Tomáš), Salaba Martin (84. Varga Ivan), Blažek Tomáš ml., Regenermel Jan, Blažek Petr, Fišer Petr [K], Mrkvička Dominik (69. Blažek Tomáš st.), Janko Lukáš, Loukota Tomáš   Hrálo se...

V neděli 24.10. od 10:00 hod. hrají naše přípravky turnaj na Smržovce.

V neděli dopoledne hrály přípravky turnaj v Tanvaldu. Obsadili 3. místo a na jejiich výkonu je vidět oproti přechozím turnajům stálé zlepšení. Jen tak dál.

Rozpis všech turnajů naleznete zde.

Rozpis turnajů naleznete zde.

NOVINKY Z AREÁLU

Rekonstrukce klubovny
V rámci programu Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova - rozvoj Tanvaldska byla významně modernizována naše klubovna, vybavena multimediálními prvky a současně jsme zrekonstruovali její sociální zařízení. 

Objekty SK ZÁSADA, hospodaření s dešťovou vodou
Předmětem projektu je výstavba retenčních nádrží, které budou vybudovány za účelem zachytávání dešťové vody ze střech příslušných objektů na území sportovního areálu SK Zásada a následně bude voda využívána pro funkci závlahového systému fotbalového hřiště. Realizací projektu dojde k zadržení vody o objemu 30 m³.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Fotogalerie: Historie zásadské kopané

/album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a01-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a02-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a03-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a05-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a06-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a07-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a08-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a09-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a10-jpg1/ /album/fotogalerie-historie-zasadske-kopane/a100-jpg1/

Podpora areálu

Líbí se Vám v našem areálu a chtěli byste podpořit jeho provoz. Můžete tak učinit jednoduše zde přes QR platbu. Děkujeme.

Poslední utkání

FK KOVO - SK Zásada 5:2 (2:1)

SK Zásada - Jiskra Jos. Důl 1:1 (1:0)

SK Hodkovice n.M. B - Zásada 5:3 (4:1)

FK Žel. Brod B - SK Zásada 3:3 (3:0)

Podrobné zápisy z našich utkání  v rubrice níže. 

Rozpis podzim 2021

Program všech utkání hraných na zásadském stadionu a rozlosování našich týmů na podzim 2021 naleznete zde (včetně dorostu FK Jablonec).


  

Odběr novinek e-mailem!
Chcete být včas informováni o kulturních, hudebních, společenských a sportovních akcích v areálu zásadského fotbalového hřiště? Proto klikněte na níže uvedený odkaz a vyplňte svůj e-mail, na který Vám budou novinky chodit!

Klikněte zde pro načtení formuláře!

Nové video

Podívejte se na video k otevření našeho multifunkčního hřiště.