Albrechtice v. J.h. - Zásada B 8:1 (4:1)

12.05.2014 12:35

Mistrovské utkání 14. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v sobotu 10.5.2014 od 14:30 na stadionu v Josefově Dole
Sestava Zásady:
Ondra Soukup - Ivan Varga, Petr Supernát, Tonda Rožeň (21. Míra Princ), Honza Klinger - Míra Šebesta, Ondra Krejčík, Luboš Kalous, Dan Boudík (64. Tomáš Fráňa) - Martin Postula, Ondra Štryncl
Branky Zásady: 39. Martin Postula
Rozhodčí: Lebeda
Diváků: 120
ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Reportáž z utkání:

Domácí mužstvo nastoupilo v tomto zápase už s uzdravenými hráči, což se také projevilo na vývoji celého zápasu. I když začátek byl trochu nevyrovnaný a domácí se pomalu dostávali do hry, již ve 3. minutě šli domácí do vedení. Za dvacet minut to bylo již 2:0 a obě branky dal Bělohlávek. Ve 36. minutě po chybě obrany a díky důrazu dal Verner třetí branku domácích. Ve 39. minutě po pěkné střele hosté snížili na 3:1, ale závěr poločasu dokončil Koldovský pěknou střelou pod břevno na 4:1. Začátek druhé půle hosté začali více kombinovat hru, ale k vážnému ohrožení branky nedošlo. Pak přišla pro domácí mužstvo nádherná desetiminutovka, kdy dali soupeři čtyři branky a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Pochvalu hlavně ve druhé půli zaslouží brankář hostí Soukup, kdy zneškodnil několik vyložených šancí domácích hráčů a zabránil tak od dvouciferného vítězství domácích hráčů. Na fotbal za docela příjemného počasí se přišla podívat i slušná návštěva 120 diváků, která bouřlivě povzbuzovala domácí mužstvo, a s výsledkem byli jistě spokojeni.