Doubí - Zásada A 1:0 (0:0)

01.06.2010 09:47

Utkání 23. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 29.5.2010 od 17:00 na stadionu v Liberci - Doubí.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Tomáš Blažek ml., Ondra Krejčík, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Petr Blažek, Petr Srbek, Michal Kopal, Martin Postula - Míra Princ.
Branka Zásady :
 -
Rozhodčí : Dytrt
Diváků : 100
ŽK : 0:1 (Petr Srbek)
ČK : 0:0
Hosté přijeli a hráli jen v deseti a jejich úkol byl jednoznačný: soustředit se na defenzivu a snažit se o brejky. Taktika vycházela více jak hodinu. Doubí sice do Zásady bušilo, jenže v 8. minutě Martínek, ve 23. Stříbrný a ve 33. opět Martínek nacházeli jen brankáře Milana Kopala nebo břevno. V druhé půli mohla jít do vedení překvapivě dovedení, po chybě Stříbrného běžel Petr Srbek sám na brankáře, ale ten s klikou zachránil. To bylo z produkce hostů vše, protože opět zalezla zpět do obranné ulity. Trápení domácích pokračovalo, i když centry do vápna jen pršely. Nakonec hubenou výhru zajistil po křídelní akci Ridzoně zkušený Radek Pošmourný. Těsně před koncem mohl překvapivě vyrovnat Míra Princ, ale ve skrumáži po rohu míc do branky neprotlačil.