Držkov - Zásada A 1:1 (0:1)

15.04.2010 16:53

Utkání 16. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 10.4.2010 od 16:30 na hřišti v Držkově.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Tonda Rožeň, Filip Kubát, Radek Žváček - Michal Kopal, Štefan Feri, Honza Boudík, Petr Blažek (65. Martin Postula) - Petr Srbek, Petr Fišer (75. Víťa Kirschner).

Branka Zásady : 22. Štefan Feri
Rozhodčí : -
Diváků : 50
ŽK : 1:2 (Feri, Kirschner)
ČK : 0:0
V úvodu utkání se obě mužstva spíše oťukávala a neurodila se ani jedna výraznější šance na obou stranách. Ve 22. minutě jsme se však ujali vedení, když se po rohu dostal odražený míč k Ferimu, který se trefil krásně přímo do šibenice. Hned poté mohl zvýšit na 0:2 Petr Srbek, ale jen těsně nedosáhl na centr z pravé strany. Držkov si v první půli nevypracoval žádnou vážnější příležitost, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro Zásadu. Do druhé půle vlétl Držkov aktivněji, hru dirigoval především Dan Řičica, který je v Držkově od nás na hostování. Jeho velkou šanci Milan Kopal v brance chytil, ovšem Držkov přebíral otěže utkání čím dál více. V 74. minutě zahrával trestný kop držkovský Prousek, ale jeho umístěnou střelu k tyči náš brankář vyrazil. Z následného rohu se ovšem Držkov konečně dočkal. Dan Řičica umístil na přední tyči neatakovaný míč hlavou do sítě. Přesto se nakonec mohly stěhovat všechny body do Zásady, ovšem Petr Srbek prováhal vhodný čas zakončení a obránce mu pokus zablokoval. Deby tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.