Držkov - Zásada A 2:1 (0:0)

22.05.2012 14:22

Utkání 24. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 19.5.2012 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Petr Fišer, Jarda Šíma, Jarda Šourek - Ondra Pavlík, Petr Blažek, Štefan Feri, Michal Kopal - Petr Srbek (83. Vítek Kirschner), Petr Janka (73. Jirka Sameš)
Branky Zásady : 74. Štefan Feri
Rozhodčí : Kowalik
Diváků : 50
ŽK : 1:0
ČK : 0:0
Oba celky se snažily být aktivní a ujmout se vedení. První velkou šanci zahodil hostující Blažek, který sám proti brankářovi domácích branku netrefil. Domácí několikrát zahrozili ze standardních situací, ale žádná z šancí se v síti neocitla. Do druhé půle vstoupily oba týmy s odhodláním vstřelit branku. Vedení se po sérii šancí nakonec ujali domácí, když Milan Kopal neudržel střelu Hrušky, která skončila až v zásadské síti. Hostům tropil velké potíže Řičica, na jehož rychlost a techniku byli krátcí. Hosté začali dělat více chyb v obraně a museli situaci zachraňovat za cenu faulů. První zákrok ve vápně na Řičicu se ještě nepískal, ale o několik minut později se stejné chyby dopustili hosté znovu a nařízenou penaltu proměnil Dvořák. Přestože byli domácí ve druhé půli lepším celkem, i hosté si vytvořili několik slibných šancí. Jejich snahu zúročil čtvrthodiny před koncem Feri. Do konce utkání se již stav nezměnil, přestože oba celky mohly ještě branku přidat.