Držkov - Zásada A 5:1 (3:0)

11.10.2015 14:54

Mistrovské utkání 10. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 10.10.2015 od 16:00 na stadionu v Držkově
Sestava Zásady: Milan Kopal - Vítek Lhota, Martin Procházka, Jindřich Tichý, Tomáš Čurda - Petr Blažek, Michael Vávra, Roman Lupa, Jaroslav Šíma - Petr Srbek, Petr Fišer.
Reportáž z utkání:

Derby I. B třídy východ zvládl lépe domácí tým. Po většinu zápasu podával lepší fotbalové výkony a prakticky hostující mužstvo k ničemu nepustil. Skóre otevřel v 9. minutě Vokáček umístěnou střelou ze sedmadvaceti metrů. Druhou branku vstřelil ve 24. minutě Vágner a třetí branku dal ve 28. minutě Ševčík. Navíc hned v úvodu, ve třetí minutě, nastřelili domácí břevno a hostující gólman Milan Kopal likvidoval dvě tutovky Ocha. V 54. minutě vstřelil Vágner čtvrtou branku. Po faulu Tomeše ve vápně proměnili hosté v 62. minutě nařízenou penaltu a snížili na 4:1. Výhru domácích pak potvrdil v 81. minutě Vaníček, který hlavou překonal brankáře hostů Kopala.