Harrachov - Zásada 3:1 (2:0)

11.05.2016 13:55

Mistrovské utkání 22. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 7.5.2016 od 17:00 na stadionu v Harrachově
Sestava Zásady: Milan Kopal - Tomáš Čurda, Martin Procházka, Jaroslav Šíma, Michal Hrnčál - Pavel Vaistauer (46. Tomáš Loukota), Jiří Honzák, Dominik Mrkvička, Petr Blažek - Petr Doležal, Petr Srbek.
Branka Zásady: 66. Dominik Mrkvička
Rozhodčí:
Prinz
Diváků: 70
ŽK: 4:1
ČK: 0:0

Zásada v soutěži vybojovala dosud venku jen „mizerné" dva body a tak se nedalo očekávat, že tomu bude tentokrát jinak. Harrachovští fotbalisté mají na jaře rozhodně lepší formu a také to bylo znát. Vedení 2:0 po poločase dávalo jistotu do další části, ale hostům se podařilo v 66. minutě snížit a tak bylo stále o co hrát. Po deseti minutách však domácí Barbořákem přidali třetí gól a bylo rozhodnuto.