Harrachov - Zásada A 2:1 (1:0)

11.05.2011 15:44

Utkání 22. kola (20. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 8.5.2011 od 17:00 na stadionu v Harrachově
Sestava Zásady : Petr Růžička - Jarda Šourek, Petr Fišer, Tomáš Čurda, Vítek Kirschner - Tomáš Blažek ml., Michal Kopal, Luboš Kalous, Radek Žváček - Petr Janka, Petr Srbek
Branky Zásady : 52. Michal Kopal
Rozhodčí : Kulhavý
Diváků : 60
ŽK : 1:1 (Srbek)
ČK : 0:1 (30. Petr Srbek)
Reportáž z utkání :
Nedělní zápas sledovala v Harrachově šedesátka příznivců, která se mohla radovat poprvé ve 25. minutě, kdy se trefil Bergmann. Ve 30. minutě prvního poločasu navíc hosté přišli o vyloučeného Srbka, když po faulu neudržel nervy a rozhodčí ho poslal předčasně do sprch. I přes oslabení se ale Zásada herně zvedla a podařilo se jí ve druhé půli vyrovnat zásluhou Michala Kopala. Harrachov se pak nemohl dostat zpět do vedení a branku vsítil až v 56. minutě opět Bergmann. Celkově bylo utkání vyrovnané a při Harrachovu stálo také trochu štěstí. Dalo by se říct, že by zápasu více slušela remíza.

Zdroj : Jablonecký deník