Harrachov - Zásada A 4:4 (2:3)

18.09.2011 08:47

Utkání 6. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 18.9.2011 od 16:30 na stadionu v Harrachově
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. – Petr Růžička, Filip Kubát, Tomáš Čurda, Jarda Šourek – Ondra Pavlík, Michal Kopal, Pavel Čech, Petr Blažek – Petr Janka (69. Tomáš Blažek ml.), Míra Šebesta

Branky Zásady : 11. Michal Kopal, 27. Pavel Čech, 43. Petr Janka, 77. Ondra Pavlík
Rozhodčí : Lopuszynski
Diváků : 80
ŽK : 4:0
ČK : 1:0 (80. Kyncl)

Zásada se od začátku sezony trápí a před zápasem v Harrachově se krčila na posledním místě tabulky bez jediného bodu. Proto potřebovala nutně bodovat a podle toho se také postupně vyvíjel průběh zápasu. Zásada na půdě favorizovaného Harrachova dokonce třikrát vedla, ale domácí tým vždy našel sílu na vyrovnání. Ve druhém poločase se pak Harrachov dostal do vedení 4:3, nicméně Zásada stále bojovala a v 77. minutě zajistil bod za remízu svým gólem Pavlík. Pár minut po inkasované brance se nechal vyloučit harrachovský Kyncl, čímž umožnil hostům v klidu uhlídat bodový zisk.