Hodkovice n.M. B - Zásada B 2:2 (2:1) - na p.k. 4:3

27.08.2014 10:41

Mistrovské utkání 1. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v neděli 25.8.2014 od 17:00 na stadionu v Hodkovicích n.M.
Sestava Zásady: Petr
Růžička - Ivan Varga, Míra Princ, Tonda Rožeň (55. Vítek Lhota), Jirka Boček - Dan Szatmari, Štefan Feri, Petr Supernát, Luboš Kalous - Ondra Štryncl, Michal Vávra (73. Aleš Kotyza)
Branka Zásady: 32. Michal Vávra, 85. Štefan Feri
Rozhodčí:
 Brožek
Diváků: -
ŽK: 1:1
ČK: 0:0

Zásada nastoupila ve zkušené sestavě. Celý první poločas měla převahu, ale domácí si přeci jen zajistili jednobrankové vedení. První branku vstřelili domácí již ve 13. minutě po rohovém kopu. Do konce prvního poločasu oba soupeři vstřelili po gólu a tak domácí byli stále ve vedení. Ve druhém poločase hosté tlačili, ale domácí si z několika brejků vytvořili příležitosti, které ale nevyužili. Pět minut před koncem zásadský Feri srovnal a Zásada si mohla odvézt z Hodkovic dokonce tři body. Ale v 91. minutě hostující hráč Dan Szatmari již před prázdnou brankou nedokázal balón usměrnit. Po nerozhodném výsledku se kopaly pokutové kopy. Domácí dali o jednu víc, a tak na penalty vyhrály 4:3.