Horní Branná - Zásada A 2:0 (2:0)

16.05.2011 15:17

Utkání 23. kola (21. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 16.5.2011 od 17:00 na stadionu v Horní Branné
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Filip Kubát, Tomáš Čurda, Vítek Kirschner - Lukáš Kasl, Michal Kopal, Petr Fišer, Petr Blažek - Petr Janka, Petr Sovinec (75. Míra Princ)
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Diváků : 100
ŽK :
ČK : 0:0
Nedělní utkání I.B třídy se hrálo téměř souběžně s utkáním o bronz na mistrovství světa v hokeji, přesto si na stadion v Horní Branné našla cestu slušná řada diváků, kteří viděli od prvních minut převahu domácích hráčů. Ti na malém hřišti rychle napadali rozehrávku zásadských, kteří tak nedokázali dlouho míč podržet. První šance tak měli domácí, ale s úvodními třemi velkými šancemi domácích si náš brankář poradil. Na druhé straně měl nějvětší šanci "univerzál" Petr Růžička, ale z velkého úhlu levačkou nedokázal trefit branku. Poté trošku poškodil Zásadu rozhodčí, kdy nařídil za sporné zákroky a navíc za dohady dva trestné kopy z hranice vápna, čímž připravil domácím dvě dobré příležitosti. Z první se ještě trefit nedokázali, ale hned z následující se bombou přesně trefili a ujali vedení. Zásada si do té chvíle plnila své obranné úkoly dobře a hrála zodpovědně, ale tento moment před pauzou hráče Zásady rozhodil a výsledkem byla ještě do pauzy druhá nabídnutá šance pro domácí v podobě pokutového kopu. Ten domácí brankář - exekutor s přehledem proměnil a do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhé půli byla hra vyrovnanější, Zásada se snažila utkání zdramatizovat, ale větší šance měli opět domácí po brejcích. Ani jeden se jim však nepodařilo zakončit za záda našeho brankáře a tak utkání také skončilo výsledkem 2:0 pro domácí, kteří si za svoji větší aktivitu vítězství zasloužili, ale škoda poslední desetiminutovky v první půli, kdy se rozhodlo. Mohli jsem usilovat o lepší výsledek.