Horní Branná - Zásada A 2:1 (1:0)

11.10.2009 18:11

Utkání 9. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 4.10.2009 od 16:00 na stadionu v Horní Branné.
Sestava Zásady :
Milan Kopal ml. - Ondřej Pavlík, Filip Kubát, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Martin Postula, Martin Kopal, Honza Boudík, Michal Kopal (46. Lukáš Janko) - Petr Janka, Víťa Kirschner.
Branky Zásady : 47. Lukáš Janko
Rozhodčí : Dytrt
Diváků : 110
ŽK : 1:1 (Kubát)
ČK : 0:0
Smolný zápas odehrála Zásada v Horní Branné. Domácí začali náporem a v 5. minutě nedali tutovku. Hosté postupem času srovnali hru a Boudíkův pokus o přehození gólmana vykopl obránce z brankové čáry. Závěr poločasu opět domácí přitlačili Zásadu a ve 43. minutě se ujali vedení. Vstup do druhé půle vyšel skvěle hostům a hned po obrátce střídající Janko srovnal: „Poté jsme zahazovali jednu šanci za druhou, především to byl Janko, který byl třikrát sám před brankou,“ litoval zahozených šancí trenér Zásady Libor Lubas. V 75. minutě tak střeleckou impotenci Zásady potrestal Nýdrle a zajistil svému týmu tři body.