Horní Branná - Zásada A 6:1 (3:0)

17.08.2011 10:11

Utkání 1. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 14.8.2011 od 17:00 na stadionu v Horní Branné
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. – Petr Růžička, Filip Kubát, Petr Fišer, Jarda Šourek – Petr Blažek (75. Míra Šebesta), Tomáš Čuřík, Štefan Feri, Tomáš Čurda – Petr Janka (75. Martin Postula), Michal Kopal.
Branky Zásady : 80. Michal Kopal

Rozhodčí : Drusan
Diváků : 100
ŽK : 2:2
ČK : 0:0

Domácí byli od začátku aktivnější a ve 3. minutě chytil Milan Kopal velkou šanci domácích. Na druhé straně mohl Michal Kopal poslat Zásadu do vedení, ale nevyšlo mu to. Branná tak rozhodla o osudu utkání mezi 8. a 12. minutou, kdy se ujala vedení 2:0. Zásada se nevzdávala a snažila se o vyrovnání, ale nedařilo se, naopak inkasovala na 3:0. Ve druhém poločase byla Zásada aktivní, ale stále se nemohli její střelci prosadit. Naopak domácím se dařilo a postupně odskočili až na 5:0. Za tohoto stavu korigoval stav na 5:1 Michal Kopal, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří pečetili výhru 6:1.