Jeníšovice - Zásada A 0:2 (0:1)

01.11.2010 09:22

Utkání 13. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 30.10.2010 od 14:30 na stadionu v Jenišovicích.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Michal Kopal (85. Tomáš Blažek ml.), Štefan Feri, Ondra Krejčík, Petr Blažek (72. Radek Žváček) - Petr Srbek, Petr Janka.
Branky Zásady : 35. Petr Srbek, 81. Petr Janka

Rozhodčí : Marek
Diváků : 60
ŽK : 2:3 (Růžička, Srbek, Kubát)
ČK : 0:1 (76. Petr Růžička)
Zásadští se do domácích Jenišovic opřeli s vervou a vytvořili si několik dobrých šancí. Jenišovice však také hostující obranu potrápily. Především Zdeněk Kalousek se dvakrát ocitl před gólmanem Milanem Kopalem, ale vyložené šance promarnil a zásadský brankář svůj tým podržel. V prvním poločase se tak prosadil pouze náš střelec Petr Srbek. Po centru Jardy Šourka obhodil vybíhajícího brankáře a určil poločasové vedení 0:1. V úvodu druhé půle měli zásadští 3 obrovské šance na potvrzení vedení, ale Petr Blažek, Michal Kopal ani Petr Srbek své velké šance nevyužili. Jeníšovice měly pouze jednu větší příležitost, ale tu nevyužily, zápas tak zdramatizovalo pouze vyloučení Petra Růžičky, ale Zásada poctivou prací v defenzivě vedení uhájíla, navíc výsledek pečetil devět minut před koncem z brejku Petr Janka a Zásada díky výhře drží páté místo o bod před Plavy.