Jeníšovice - Zásada A 4:0 (3:0)

05.11.2009 17:59

Utkání 13. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 31.10.2009 od 14:30 na stadionu v Jeníšovicích.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondřej Pavlík, Filip Kubát, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Martin Postula, Ondřej Krejčík, Honza Boudík, Martin Kopal - David Špaček, Petr Fišer (80. Micha Kopal).
Reportáž z utkání :
Jenišovice prokázaly, že v závěru podzimu mají formu. Domácí hráči na svého soupeře doslova vlétli a po 12 minutách hry vedli už 2:0. „Nejprve Bernard z trestného kopu vymetl horní růžek branky, a pak se Pekař doslova probil obranou,“ zmínil první dva brankové okamžiky sekretář Jenišovic Jiří Nesnídal. Po celý první poločas měli domácí hru ve své moci a před přestávkou ještě přidali Zásadě gól od cesty. „Zdeněk Kalousek poslal nádhernou uličku Raškovi, a ten udělal kličku brankáři a lehce zavěsil,“ popsal další branku Nesnídal. Avšak hosté se nevzdali. Využili nekoncentrovanosti domácích a vytvořili si celou řadu střeleckých příležitostí, z nichž nejméně pět patřilo do kategorie vyložených. Narazili však na hradbu jménem Lukáš Sucharda – brankář Jenišovic je svými zákroky uváděl v zoufalství. Nakonec se ale domácí z tlaku vymanili a převzali znovu otěže do svých rukou. Přidali ještě jeden gól z kopačky Flodrmana a korunovali svoje zasloužené vítězství.