Jilemnice - Zásada 4:1 (0:0)

29.03.2016 17:30

Mistrovské utkání 16. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 26.3.2016 od 15:30 na stadionu v Jilemnici
Sestava Zásady: Martin Mrkvička - Tomáš Blažek, Tomáš Čurda, Martin Procházka, Michal hrnčál - Jiří Jiskra (63. Vítek Lhota), Petr Blažek, Michal Kopal, Pavel Vaistauer (75. Miroslav Neumann) - Petr Srbek, Dominik Mrkvička
Branka Zásady:
88. Dominik Mrkvička
Rozhodčí: Dvořák
Diváků: 60
ŽK: 1:3
ČK: 0:0

Jilemničtí na domácím hřišti trochu napravili dojem po minulé prohře v derby v Horní Branné. Se sousedy v tabulce měli od počátku duelu viditelnou převahu. V prvním poločase branka ještě nepadla, ale ve druhém se domácí rozstříleli a po brankách Faifra, Hajny, Bergemanna a Pěničky už vedli 4:0. Tři minuty před koncem hosté pouze snížili Mrkvičkou na konečných 4:1. Jilemničtí se k soupeři přiblížil na rozdíl pouhého bodu, ale boj o záchranu v soutěži jim to žádnému neřeší.