Jilemnice - Zásada A 1:2 (1:2)

25.05.2015 11:45

Mistrovské utkání 23. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 23.5.2015 od 17:00 na stadionu v Jilemnici
Sestava Zásady: Milan Kopal - Míra Šebesta, Karel Bělina, Jindra Tichý, Míra Neumann - Jirka Rimský, Roman Lupa, Jirka Honzák, Petr Blažek - Pavel Čech (90. Aleš Kotyza), Petr Janka (88. Vítek Lhota)
Reportáž u utkání:

Jeden z existenčních zápasů se jilemnickému mužstvu vůbec nepovedl. Proti Zásadě potřebovala parta horalů bodovat naplno, ale po tragickém začátku nemá nic. Hosté už ve druhé minutě potrestali díky Bělinovi kiks v domácí obraně, za dvacet minut navíc přidali druhý gól po standardní situaci. A plány jilemnické lavičky se začaly hroutit. Ještě do poločasu sice stihl snížit Figura, to bylo ale ze strany loňského účastníka I. A třídy vše. Po změně stran totiž k vyrovnání nedošlo. V zoufalém náporu a hře o všechno naopak domácí mohli děkovat Černému, který řadu šancí soupeře, pronikajícího do otevřené obrany, pochytal. „V prvním poločase jsme měli asi čtyři gólové šance, ale proměnili jsme bohužel jen jednu. Myslím, že jsme měli tlak, že jsme nehráli tak špatně, ale nedokázali jsme bídný úvod napravit. Ve druhé půli soupeř zalezl na obrannou polovinu a my jsme ho nedokázali rozhýbat. Celkově si opravdu myslím, že jsme nehráli až tak špatně, ale to skóre samozřejmě hraje proti nám. Bojujeme dál," litoval trenér jilemnických fotbalistů Libor Tonar.