Jistebsko - Zásada B 2:2 (1:2)

26.04.2013 11:57

Utkání 10. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v sobotu 20.4.2013 od 17:00 na umělé trávě v Železném Brodě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Ivan Varga, Míra Princ, Honza Klinger, Jirka Boček - Vítek Lhota, Míra Fedák, Luboš Kalous, Aleš Kotyza - Tomáš Blažek ml., Martin Procházka
Branky Zásady : 16. a 42. Vítek Lhota
Rozhodčí :
Mikula
Diváků : 10
ŽK : 1:2
ČK : 0:0

Ve třetím víkendovém utkání se střetly týmy ze středu tabulky. Jistebsko na umělé trávě v Železném Brodě přivítalo Zásadu B a oba soupeři se rozešli smírně 2:2. Diváci viděli spíše průměrné utkání, ale herně vyrovnané. Nicméně oba soupeři se po zimě na hřišti spíše hledali. Hosté se ujali vedení Lhotou v 16. minutě, ale pak za Jistebsko vyrovnal z penalty Fňouk, kterou kopal po faulu na Bulíře. Ještě před koncem prvního poločasu skóroval opět hostující Lhota a vrátil Zásadě vedení. Pár minut po začátku druhého poločasu byl ve vápně Zásady poslán k zemi nejlepší domácí hráč Kurfiřt a kopala se další penalta. Tentokrát se její exekuce ujal Beránek a bezpečně ji proměnil. Vzhledem k tomu, že už do konce zápasu žádná branka nepadla, skončil zápas remízou 2:2.