Kokonín - Zásada A 0:0

27.08.2012 08:35

Utkání 3. kola (2. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 26.8.2012 od 17:00 na stadionu v Malé Skále
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Milan Topinka, Karel Bělina, Marek Knappe, Petr Růžička (46. Míra Šebesta) - Michal Kopal, Jarda Šíma, Pavel Čech, Petr Blažek - Petr Srbek, Petr Janka (85. Honza Gregor).
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Mrkáček
Diváků : 50
ŽK : 1:1 (Kopal Mil.)
ČK : 0:0
Nováček soutěže Kokonín chtěl na svém domácím hřišti na Malé Skále navázat na tříbodový vstup do soutěže, stejně tak i Zásada chtěla potvrdit vítězství a dobrou hru v prvním kole. Obě mužstva začala utkání opatrně, Zásada hrála o něco aktivněji, ovšem Kokonín dobře bránil a jeho hráči byli důraznější a agresivnější v osobních soubojích. Zásada v první půli hrozila nejvíce po centrech. Po jednom z nich hlavičkoval Michal Kopal v těžké pozici vedle a o chvíli později po centru Pavla Čecha hlavičkoval stejný hráč do tyče a odražený míč sebral na brankové čáře domácí brankář. Naši hráči již zvedali ruce nad hlavu a tvrdili, že míč byl za brankovou čárou, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře a domácí se tak i díky naší nekoncentrovanosti dostali do největší šance první půle, kdy si za obranu naběhl Šilhán a postupoval sám na našeho brankáře, který ovšem dobrým zákrokem jeho kličku vystihl a míč lapil. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, Zásada byla opět o něco aktivnější, ale dvě velké šance měli opět domácí. Tu první měl Maixner, kdy se ocitl po rozehraném trestném kopu sám před Milanem Kopalem, ale ten jeho křížnou střelu na zadní tyč vyrazil na roh. O chvíli později zase hned dva domácí útočníci těsně nedosáhli na přihrávku před branku. Největší šance Zásady ve druhé půli měli Petr Blažek, ale v dobré pozici se nedohodl s Petrem Srbkem a chvíli před koncem nadějnou střelu Karla Běliny z trestného kopu lehce tečovala zeď těsně vedle branky. Oba soupeři se tak rozešli smírně, dělba bodů v utkání byla vzhledem k průběhu zasloužená.