Kořenov - Zásada B 3:1 (1:0)

16.10.2013 14:42

Mistrovské utkání 8. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v sobotu 12.10.2013 od 16:00 na stadionu v Kořenově
Sestava Zásady: Ondra Soukup - Petr Beneš, Míra Princ, Honza Klinger, Ivan Varga - Vítek Lhota, Luboš Kalous, Míra Fedák, Aleš Kotyza - Michal Kopal (46. Jirka Boček), Tomáš Blažek
Branky Zásady:
89. Jirka Boček
Rozhodčí: Nagy
Diváků: 40
ŽK: 1:2
ČK: 0:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, kde měli více šancí domácí, ale opět naráželi neproměňování gólových šancí. Ve 22. minutě se jim podařilo jednu proměnit a ujali se Kohútem vedení. Ve druhé části pokračovala mírná převaha domácích, které vedla ke vstřelení druhé branky. Hosté sice usilovali o vstřelení kontaktního gólu, ale Kořenovští Fojtíkem v závěru rozhodli o zisku tří bodů. Čestná branka Zásady v posledních vteřinách hry již nic neřešila.