Krásná Studánka - Zásada A 7:1 (3:0)

28.08.2013 14:12

Mistrovské utkání 2. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 24.8.2013 od 10:00 na stadionu v Krásné Studánce
Sestava Zásady : Petr Růžička - Filip Kubát, Jakub Serbus, Tomáš Čurda, Vítek Lhota - Radek Daníček, Jirka Honzák (65. Míra Princ), Petr Fišer, Jarmil Nezavdal - Tomáš Blažek, Ondra Štryncl (46. Karel Bělina)
Branky Zásady: 68. Jakub Serbus
Rozhodčí:
Bahník
Diváků: 50
ŽK: 2:2
ČK: 0:0

Hosté dvacet minut vydrželi sekundovat Studáneckým, ale s přibývajícími minutami nestíhali. Zásada sice hrozila brejky, ale ty prakticky pokaždé skončily ofsajdem. Studánka kromě sedmi branek zahazovala množství dalších šancí. V tom vynikal zejména Kahl. Hosté snížili po špatném odkopu brankáře, jenže ten chybu napravil za pár minut, kdy zneškodnil Fišerovi penaltu. Zásadu pak dorazil dvěma góly Bína.