Lučany B - Zásada B 0:5 (0:3)

12.11.2011 08:48

Utkání 12. kola III. třídy OS, hrané v neděli 6.10.2011 od 14:00 na stadionu v Lučanech
Sestava Zásady : Petr Růžička - Ivan Varga (46. Vítek Lhota), Michal Kochánek, Honza Klinger, Michal Růžička - Tomáš Blažek ml., Štefan Feri, Petr Blažek, Míra Šebesta (75. Míra Princ) - Martin Postula, Lukáš Kasl
Branky Zásady : 20., 32. a 73. Štefan Feri, 42. Honza Klinger, 83. Míra Princ
Rozhodčí :
Kořínek
Diváků : 60
ŽK : 2:0
ČK : 0:0

Oba celky začaly poslední utkání podzimu útočně a nejprve se na obou stranách museli při velkých šancích vyznamenat oba brankáři. Poté začal na hřišti úřadovat Štefan Feri. Po samostatných akcích poslal Zásadu do dvoubrankového vedení, které ještě do poločasu navýšil na 0:3 hlavičkou po rohu Honza Klinger. Ve druhé půli již nebylo tempo Zásady takové jako v půli první, ale přesto ještě přidala dvě branky. Nejprve opět po samostatné akci zkompletoval hattrick Štefan Feri a skóre na konečných 0:5 uzavřel křižnou střelou Míra Princ.