Lučany n.N. - Zásada A 1:0 (1:0)

01.10.2012 11:06

Utkání 8. kola (7. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 29.9.2012 od 16:30 na stadionu v Lučanech n.N.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Milan Topinka, Karel Bělina, Marek Knappe (62. Michal Kopal), Petr Růžička - Radek Daníček, Petr Fišer, Pavel Čech, Petr Blažek - Jarda Šíma, Petr Srbek
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Čurda
Diváků : 100
ŽK : 2:4 (Šíma, Knappe, Kopal Mil., Růžička)
ČK : 0:0
Na lučanském trávníku se hrálo utkání o čelo tabulky mezi domácími Lučany a Zásadou. Od prvních minut se hrál svižný fotbal, ale do vyložených šancí se ani jeden ze soupeřů nedostával, první střelecký pokus si připsal Čermák st., ale ze střední vzdálenosti mířil mimo. Zásada zlobila ze standardních situací, domácí však pozornou obranou nepouštěli naše vysoké hráče do zakončení. Ve 25.minutě postupoval na branku M.Dítě, před vápnem míč přistrčil Svobodovi a ten sice mířil přesně k tyči, ale hostující brankař Kopal dokázal vytěsnit tento pokus s pomocí tyče na roh. Další šanci měli domácí ve 30. minutě, ale nadějný pokus domácích náš brankář opět kryl. Ve 35. minutě se však již domácí dočkali. Šindelář vybojoval na levé straně míč, Svoboda přenesl hru na opačnou stranu hřiště na Horkého, který si narazil míč s M.Dítětem a poté nezaváhal v koncovce a prostřelil Kopala - 1:0. Druhý poločas byl plný soubojů, Zásada byla aktivnější, snažila se o vyrovnání a domácí přehrávala, ale do větší šance se dostala pouze jednou, to když Srbek unikl po levé straně, jenže následnou střelu z úhlu kryl bezchybný Novák. Další pokusy Fišera hlavou a opět Srbka brankou neskončili a tak mohly potvrdit vítězství Lučany, Vokuš však po centru Čermáka st. neusměrnil míč mezi tyče a ani Svozilova dalekonosná střela neohrozila Kopala v brance Zásady. V závěru si již Lučany vítězství pohlídaly a ve vyrovnaném utkání si tak připsaly do tabulky velice cenné 3 body.