Lučany - Zásada A 1:1 (0:0)

27.04.2012 09:42

Utkání 20. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 21.4.2012 od 17:00 na stadionu v Lučanech
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondra Pavlík, Marek Knappe, Tomáš Čurda (10. Míra Šebesta), Petr Růžička – Michal Kopal, Pavel Čech, Petr Fišer, Štefan Feri, Petr Blažek (71. Jarda Šíma) - Petr Srbek.

Branky Zásady : 87. Petr Fišer
Rozhodčí : Polák
Diváků : 90
ŽK : 1:1
ČK : 1:0 (86. J.Dítě)

Oba celky potřebovaly bodovat do boje o udržení soutěže. První polovina zápasu přinesla vyrovnanou hru, ale Lučany postupem času měly více ze hry. Ovšem ani jeden tým si vyloženou šanci nevypracoval. První poločas tak skončil bez branek. Po změně stran se brzy Lučany prosadily. Svoboda se rozhodl vypálit z dálky na bránu a před brankářem Kopalem ještě míč tečoval jeden z jeho spoluhráčů a domácí tak rázem vedli. Od vedoucí branky měly Lučany převahu a Zásada se spoléhala na brejky. Nicméně domácí střelci měli zvlhlý střelný prach a druhé branky se nedočkali. Pak přišla situace z 86. minuty, kdy dlouhý míč od Zásady zastavil úmyslnou rukou Dítě J. a musel předčasně do kabin. Hosté by totiž měli volnou cestu k brance. Míč si na zahrání standardky postavil Fišer a tři minuty před koncem vymetl šibenici domácí branky a rozhodl tak o dělbě bodů.