Lučany - Zásada A 1:1 (0:0)

14.09.2015 14:26

Mistrovské utkání 6. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 12.9.2015 od 17:00 na stadionu v Lučanech
Sestava Zásady: Milan Kopal - Tomáš Blažek (80. Michal Kopal), Martin Procházka, Jindřich Tichý, Jiří Honzák - Petr Blažek, Pavel Čech (90. Miroslav Neumann), Roman Lupa, Michael Vávra - Petr Fišer, Petr Srbek.
Branka Zásady: 71. Roman Lupa
Rozhodčí:
 Lopuszynski
Diváků: 100
ŽK: 3:3 (Tichý, Lupa, Blažek P.)
ČK: 0:0

V okresním derby chtěli domácí odčinit velmi špatný vstup do soutěže a pokusit se získat první tři body. A měli k tomu blízko. I když utkání mělo na první pohled vyrovnaný průběh, tak si Lučanští vítězství víc zasloužili. Několikrát měli ke vstřelení branky velmi blízko, jen Kořínek běžel minimálně třikrát sám na branku, ale nedal. Když v 71. minutě vsítil vedoucí gól hostů zkušený Lupa, tak se již zdálo, že domácí opět vyjdou naprázdno. Závěrečný nápor jim přeci jen přinesl úspěch a zisk jednoho, když pět minut před koncem vyrovnal Brož.