Lučany - Zásada A 1:4 (1:0)

26.05.2014 09:38

Mistrovské utkání 23. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 24.5.2014 od 17:00 na stadionu v Lučanech
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Beneš, Karel Bělina, Roman Lupa, Tomáš Čurda - Dan Szatmari (81. Vítek Lhota), Pavel Čech, Míra Neumann (60. Petr Fišer), Jirka Honzák - Jarda Šíma, Michal Vávra (85. Míra Princ)
Branka Zásady: 63.
 Petr Fišer, 70. Karel Bělina, 78. Jarda Šíma, 90. Michal Vávra
Rozhodčí: Barcuch
Diváků: 30
ŽK: 3:3 (Čech, Szatmari, Lhota)
ČK: 0:0

Po prvním poločase to s Lučany vypadalo nadějně, domácí vedli 1:0 a díky nasazení a bojovnosti Zásadu k ničemu nepustili, ale druhý poločas obdrželi krutou lekci z produktivity a podlehli vysoko 1:4. Začátek zápasu se hrál spíše pod taktovkou Lučan a v 15.minutě domácí útočnou aktivitu přetavili ve vedoucí gól, to když přetažený centr vrátil před branku Vokuš a Kumbera dával do prázdé - 1:0. Další brejky Lučany nedotáhly, v šanci se ocitnul Kořínek i Brož, ale své šance nevyužili. Druhou půli však Zásada začala domácí přehrávat a postupně si vytvářela velké brankové příležitosti. V rozmezí 10 minut si vytvořila hned tři velké šance, ale všechny je dokázal pochytat výbornými zákroky domácí brankář Sobotík. V 63. minutě však již konečně udeřilo. Přetažený centr z levé strany trefil nádrherně z voleje Petr Fišer svým prvním kontaktem s míčem rozvlnil síť - 1:1. Vrátit vedení na stranu Lučan mohl Kořínek, ale po přihrávce Brože mířil pouze do hostujícího golmana. Lučanům již docházely fyzické i psychické síly a v 70.minutě po rychlé nařážečce pronikl středem obrany Karel Bělina a sólo zkušeně zakončil - 1:2. Lučany v tu chvíli zcela odpadly a Zásada dominovala. Další branku přidal přesnou střelou k tyči Jarda Šíma. Za stavu 1:3 ještě mohl vykřesat naděli pro Lučany Kumbera, ale potom co obešel hostujícího brankaře neuvěřitelně netrefil prázdou branku. Skóre zápasu uzavřel v posledních minutách Michal Vávra - 1:4.