Malá Skála - Zásada A 1:4 (0:3)

17.10.2011 08:22

Utkání 10. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 15.10.2011 od 15:30 na stadionu na Malé Skále
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Filip Kubát, Marek Knappe, Petr Fišer, Jarda Šourek – Tomáš Čuřík, Pavel Čech, Michal Kopal, Ondra Pavlík - Petr Srbek (87. Petr Blažek), Štefan Feri.

Branky Zásady : 15. a 21. Štefan Feri, 31. Pavel Čech, 72. Petr Srbek
Rozhodčí : Bím
Diváků : 80
ŽK : 3:4
ČK : 0:0

Zásadě se v poslední době herně daří a svěřenci trenéra Libora Lubase to potvrdili také na Malé Skále. Do utkání vstoupili hosté s vervou a prvních třicet minut prakticky domácí hráče k ničemu nepustili. Odměnou jim byly tři góly. O první dva se postaral téměř totožným způsobem Feri, když dostal přihrávku na hranici šestnáctky a dvakrát přesně mířil za záda brankáře Boudy. Třetí trefu Zásady zaznamenal Pavel Čech, který se krásně individuálně uvolnil na hranici vápna a přesnou střelou se trefil do šibenice. Do konce poločasu se hra srovnala a domácí hráči mohli snížit stav po střele Stolína, ale jeho pokus zastavilo břevno. Do druhého poločasu nastoupila Malá Skála se dvěma změnami v sestavě a obrana byla postavená jen na třech hráčích. To se domácím vyplatilo a Zásadu začali přehrávat. Přišly také gólové šance, ale mizerná koncovka neumožnila Skále zvrat v utkání. Svěřenci trenéra Vodrážky totiž spálili snad šest loženek. Zásada se ve zbytku utkání soustředila na brejky a jeden z nich se podařilo využít v 72. minutě, kdy se mezi střelce zapsal Srbek, jenž nedávno ještě oblékal maloskalský dres. Domácí se přece jen branky dočkali, když v 87. minutě zaznamenal čestný úspěch Kobrle.