Malá Skála - Zásada A 4:2 (2:1)

14.06.2011 10:55

Utkání 14. kola (25. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 12.6.2011 od 17:00 na stadionu na Malé Skále
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Petr Fišer, Ondra Krejčík, Jarda Šourek - Tomáš Čurda (57. Radek Žváček), Luboš Kalous, Štefan Feri, Petr Blažek (68. Tomáš Blažek ml.) - Petr Janka (77. Petr Sovinec), Michal Kopal
Branky Zásady : 5. Michal Kopal, 74. Petr Janka
Rozhodčí : Hanyk
Diváků : 50
ŽK : 1:0
ČK : 0:0
V prvním poločase viděli diváci dobrý fotbal a velké množství šancí, zejména na straně domácích. Na tutovky by bylo skóre asi tak 8:2, jenže hraje se na góly. Skóre otevřel ve 3. minutě Jirka Šilhán, aby za dvě minuty vyrovnal Michal Kopal. Těsně před přestávkou se prosadil ještě Pekárek z penalty. Po změně stran už nebylo tempo hry takové, jako v prvním dějství. Ale přeci jen se Malá Skála dočkala branky. V 53. se prosadil opět Šilhán. Dvacet minut před koncem zápasu se ještě prosadil podruhé v zápase Pekárek a tím vnesl úplný klid do řad domácích. Poslední slovo však měla Zásada, když se prosadil zásadský Janka.