Malá Skála - Zásada A 5:0 (1:0)

20.04.2009 15:05

Utkání 17. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 19.4.2009 od 17:00 na hřišti na Malé Skále.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Honza Vondráček, Tonda Rožeň, Honza Boudík, Petr Beneš -  Michal Kopal, Filip Kubát, Roman Weber, Honza Němec - Víťa Kirschner, Martin Postula (55. Martin Mrkvička).
Domácí Malá Skála byla od úvodních minut lepším týmem a vytvářela si i šance. První branku vstřelil po standarní situaci hlavičkou k tyči domácí Pekárek. Poté měla jedinou šanci Zásada, ale Víťa Kirscher trefil pouze tyč. Domácí mohli jít do kabin za výraznějšího vedení, ale prosti několika šancím před pauzou se blýskl Milan Kopal. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a opět hráli převážně domácí. Po další standardce zvýšili své vedení na 2:0. Poté Zásada zkusila variantu s Martinem Mrkvičkou do brány a s Milanem Kopalem do pole, ale vůbec to ke změně nepomohlo. Domácí hráli aktivně a s chutí a dokázali přidat další 3 branky a to ještě neproměnili pokutový kop. I tak nás deklasovali jednoznačně v poměru 5:0.