Maršovice - Zásada A 4:1 (1:1)

31.05.2011 15:36

Utkání 25. kola (23. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 29.5.2011 od 17:00 na UMT v Břízkách
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondra Krejčík, Filip Kubát, Tomáš Čurda, Jarda Šourek - Petr Růžička, Luboš Kalous, Štefan Feri, Petr Blažek (73. Martin Postula) - Petr Fišer (84. Petr Sovinec), Michal Kopal
Branky Zásady : 10. Štefan Feri
Rozhodčí : Rais
Diváků : 200
ŽK :
ČK : 0:0
Zásada nastoupila proti druhému celku soutěže s cílem bodovat a o to se od úvodu snažila. Hrálo se za teplého počasí, navíc na umělé trávě, na což naši hráči nebyli příliš zvyklí a občas jim to dělalo problémy. Přesto to byla Zásada, která se ujala brzo vedení. V 10. minutě si na pas za obranu naběhl Štefan Feri a samostatný únik chladnokrevně zakončil přesnou střelou k tyči. Maršovice se snažily o vyrovnání. Jejich hru tvořili především Skuhravý a Kohoutek, kterým naši hráči ve středu pole nechávali po celé utkání až příliš moc prostoru. Přesto se Zásadě dařilo odolávat převaze Maršovic. Na druhou stranu se Zásada snažila o zvýšení náskoku. Maršovice hrály vysunutou obranu, čímž se našim hráčům skýtala příležitost míčů za obranu, ale do poločasu z toho nic nevytěžili. Maršovicím se tak podařilo do půle vyrovnat, kdy si za obranu naběhl domácí útočník a ačkoliv jej Filip Kubát blokoval, podařilo se mu s tečí zakončit do branky. Přesto se mohlo odcházet v půli za vedení Zásady, ale osamocený Petr Růžička za obranou nezakončil přesně. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, ale branky stříleli už jen domácí. Po patnácti minutách hry si naběhl na pěkný pas neatakovaného Kohoutka za obranu Skuhravý a druhým dotykem poslal míč kolem vybíhajícího Kopala do branky. O chvíli později svůj náskok Maršovice zvýšily. Na další pas za naši obranu si nabíhal Habr, náš brankář proti němu vyběhl, ale domácí střelec byl u míče dříve a poté již pro něj nebyl problém zakončit do prázdné branky. Přesto se Zásada mohla vrátit do hry. Michal Kopal šel o chvíli později osamocen na branku Maršovic, ale jeho nedůrazné zakončení dobře chytající domácí brankář vyrazil. Zmar Zásady v zakončení demonstroval Petr Sovinec, který si nikým neatakován zpracoval míč na malém vápně a poté jej poslal metr nad branku. Zásadu tak dorazil opět Habr, který hlavou z úhlu po centru ze strany zvýšil na konečných 4:1. Maršovice tak zvítězily možná až příliš krutým skóre.