Maršovice - Zásada B 3:1 (1:0)

27.09.2012 10:53

Utkání 5. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v sobotu 22.9.2012 od 16:30 na umělé trávě v jabloneckých Břízkách
Sestava Zásady : Petr Růžička - Ivan Varga, Pavel Štefanec, Honza Klinger, Míra Princ (72. Tomáš Čurda) - Aleš Kotyza (46. Petr Supernát), Michal Kopal, Petr Blažek, Vítek Lhota - Petr Srbek, Lukáš Janko
Branky Zásady : 55. Mirek Princ (z p.k.)

Rozhodčí : Řezáč
Diváků : 50
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Utkání dlouho postrádalo branku, ta přišla až krátce před koncem prvního dějství, kdy se z penalty prosadil tradiční exekutor Maršovic gólman Nežádal. Jenže deset minut po změně stran dostala Zásada také penaltovou příležitost. Té se chopil kapitán Míra Princ a vyrovnal. Fotbalovější Maršovice se ale opět dostaly do vedení, když se nejprve prosadil střídající Lupa a o dvě minuty později dal výsledku konečnou podobu Zajíc. Maršovice tak nadále zůstávají v kontaktu s čelem tabulky.