Mírová p.K. - Zásada A 4:0 (1:0)

02.05.2011 11:50

Utkání 21. kola (19. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 30.4.2011 od 17:00 na stadionu v Mírové p. K.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Jarda Šourek, Petr Fišer, Tomáš Čurda, Vítek Kirschner - Tomáš Blažek ml., Michal Kopal, Luboš Kalous, Petr Blažek - Petr Janka, Petr Sovinec (46. Petr Srbek)
Branky Zásady :
Rozhodčí : Novák
Diváků : 150
ŽK : 1:1 (Fišer)
ČK : 0:0
Zásada zajížděla na hřiště vedoucího celku soutěže a postrádala několik hráčů. Proto se od úvodu soustředila na pečlivou defenzifu a brejky. V první půli si zásadští dobře plnili svoje povinnosti a obrana v čele s brankářem Milanem Kopalem a stoperem Petrem Fišerem odolávala. Domácí byli ovšem rychlí a dobrou hrou na malém hřišti se do šancí dostávali. Velké šance domácích útočníků a aktivního středopolaře domácích Jíry náš brankář v první půli pochytal a inkasoval paradoxně ze situace, která dosti zaváněla ofsajdem, kdy míč doklepával do brázné brány hráč, který byl podle mínění zásadských v ofsajdu. Přesto se i přes převahu Mírové mohlo jít do kabin za nerozhodného stavu. Petr Janka se těsně před pauzou dobře uvolnil přes domácího beka, ale ve vyložené pozici těsně minul domácí branku. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Domácí byli aktivnější, ale Zásada stále ve hře. Odpor hostů otupily až dvě branky v rozmezí 5ti minut. Nejprve se přeci jenom prosadil Jíra krásnou střelou do šibenice z trestného kopu a poté měl na vápně dostatek času i další domácí hráč, aby přesně zamířil a zvýšil již na 3:0. Největší šanci Zásady druhé půle měl Michal Kopal, ale jeho pěknou střelu z dálky domácí brankář vyškrábl. A tak se ještě jednou prosadili domácí, kdy opět zásadská obrana nedůrazně přistoupila k hráčům Mírové a ti se prosadili počtvrté a uzavřeli výsledek na vysokém skóre 4:0 pro Mírovou.