Mšeno B - Zásada A 1:0 (1:0)

05.05.2009 14:31

Utkání 19. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 3.5.2009 od 15:00 na hřišti v jabloneckém Mšeně.
Sestava Zásady : Martin Mrkvička - Jarda Šourek, Filip Kubát, Luboš Vebr ml., Petr Beneš -  Michal Kopal, Ondra Krejčík, Honza Boudík, Ivan Varga - Milan Kopal ml., Martin Postula.
ŽK Zásada : Filip Kubát

Domácí Mšeno začalo vemi aktivně a v prvních patnácti minutách doslova dominovalo na hřišti. Natřelilo břevno a dostalo se i do vedení, když únik proměnil bývalý hráč Zásady Martin Škvor. Poté se ovšem paradoxně začala hra vyrovnávat. Zásada hrozila především ze standardek, když největší šanci měl po rohu Milana Kopala osamoceně hlavičkující Ondra Krejčík, ale ze 7 metrů trefil pouze zkoprnělého brankáře. Ve druhé půli se Zásada snažila alespoň vyrovnat, největší šanci měl po samotatném úniku Milan Kopal, ale z úhlu jej vychtal domácí brankář. Domácí Mšeno B tak v bojovném utkání uhájilo hubené vítězství 1:0.