Mšeno B - Zásada A 5:0 (1:0)

14.04.2015 09:34

Mistrovské utkání 17. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 12.4.2015 od 16:30 na umělé trávě v jabloneckých Břízkách
Reportáž u utkání:

Ve Mšeně se na umělé trávě odehrálo okresní derby. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání. Zásada měla balon více na svých kopačkách, ale mírnou uzemní převahu nedokázala přetavit v nějaký větší tlak a ani šanci. Postupem času se více dostávala do hry mšenská rezerva, i když první dvě šance nedokázal tým z Jablonce využít. A tak až ve 42. minutě dostal balon Koudelka st. do běhu a křížem přes celou branku vstřelil vedoucí gól Mšena. Ve druhé půli už na umělce byl jen jeden tým, a to tým Mšena. V 52. minutě se znovu prosadil Koudelka st., který hlavou uklidil balón za bezmocného Kopala. Po sedmi minutách si po centru Šebka přes prsa zpracoval míč Čech a křížnou střelou překonal Kopala potřetí. V 74. minutě se řítil sám na brankáře hostí Koudelka ml., „narazil" si míč o tyč a zvyšoval již na 4:0. Tečku za zápasem udělal Koudelka st., který využil centr dobře hrajícího Šebka a završil hattrick do sítě Zásady.