Mšeno C - Zásada B 3:0 (1:0)

10.10.2011 13:49

Utkání 9. kola III. třídy OS, hrané v neděli 9.10.2011 od 10:15 na UMT v jabloneckých Břízkách
Sestava Zásady : Petr Supernát - Tomáš Blažek ml., Pavel Štefanec, Honza Klinger, Michal Růžička - Aleš Kotyza, Lukáš Kasl, Ivan Varga, Michal Kochánek - Martin Postula, Vítek Lhota (75. Míra Princ)
Branky Zásady :
R
ozhodčí : Mohr
Diváků : 40
ŽK : 0:0
ČK : 0:0

Velmi zajímavý souboj slibovalo utkání Mšena C se Zásadou B. Oba týmy totiž okupují přední příčky tabulky a Zásada může litoval kontumovaného zápasu s Novou Vsí, ke kterému nenastoupila. V tabulce by totiž mohla být ještě výš. Papírové předpoklady ovšem potvrdili hlavně domácí. V mrazivém nedělním dopoledni si přesně rozdávali balóny a mohli litovat několika zahozených akcí. Jednou hosty ze Zásady navíc zachránila od branky tyč. Do vedení se tak domácí dostali až ve 45. minutě, kdy se trefil kapitán Uko. Hosté svou aktivitu ve druhém poločase zvýšili, ale jejich rozlet zastavila druhá branka, kterou proměnil nejmladší hráč v dresu domácích Martin Vejprava. Po této brance už Mšeno předvádělo klasickou hru, na níž jsou všichni zvyklí. Především kapitán Uko předváděl vynikající držení balónu a navíc dobře rozdával balóny. Jeho aktivita byla odměněna před koncem zápasu, kdy vstřelil třetí branku domácích. Mšeno tak i bez dvou mladých křídel v sestavě potvrdilo své postavení a ukázalo, že zkušenost a přehled domácích je hlavním klíček k úspěchu.