Mšeno C - Zásada B 7:1 (4:0)

22.10.2012 21:01

Utkání 9. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v sobotu 20.10.2012 od 10:00 na stadionu v jabloneckých Břízkách
Sestava Zásady : Petr
Supernát - Míra Princ, Pavel Štefanec, Honza Klinger, Tomáš Čurda - Vítek Lhota, Petr Blažek, Honza Gregor, Aleš Kotyza - Tomáš Blažek ml., Martin Paldus
Branky Zásady : 74. Tomáš Blažek ml.
Rozhodčí : Kafka
Diváků : 20
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Od začátku byli domácí lepší a o tom svědčí i stav 3:0 v 18. minutě. Ve 28. minutě se navíc domácím zranil jeden z hráčů a tak skoro celý zápas odehráli pouze v deseti. Početní převahu ovšem nedokázali tak úplně zužitkovat domácí hráči, když do poločasu přidali pouze jednu další branku. Jejím autorem byl Uko, který tak dokonal svůj hattrick. Na ten mu stačilo 21 minut. Poločasové skóre naznačilo, že tento zápas skončí vysokým výsledkem a čekalo se pouze na to, jestli domácí dosáhnou na dvojcifernou číslici. Čtyři minuty po změně stran vstřelil svou první branku Plný a za 12 minut zvedal ruce nad hlavu potřetí a pokořil svého spoluhráče Uka v rychlosti vstřeleného hattricku. Za stavu 7:0 už Mšeno povolilo v koncentraci a Zásada z toho vytěžila alespoň jednu branku, kterou vstřelil Blažek. Domácí ovšem museli v zápase bojovat, protože Zásada se nevzdávala a snažila se bojovat. Bohužel trápila ji koncovka a to bylo rozhodujícím faktorem. Mšeno navíc mohlo dosáhnout většího počtu branek, ale trestuhodně zahodil velké množství příležitostí. Zejména autor hattricku Plný mohl vstřelit daleko více branek.