Pěnčín - Zásada A 3:1 (0:0)

30.03.2015 20:37

Mistrovské utkání 15. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 28.3.2015 od 15:00 na stadionu na Pěnčíně
Sestava Zásady: Milan Kopal - Martin Potůček, Karel Bělina, Jindra Tichý, Petr Růžička (50. Vítek Lhota) - Tomáš Čurda, Jirka Honzák, Pavel Čech, Míra Neumann - Michal Vávra, Jirka Rimský
Reportáž u utkání:

Vedoucí tým tabulky I. B třídy skupiny východ se utkal na svém hřišti v derby zápase se Zásadou. Hrálo se za ne zrovna dobrého počasí, a to se podepsalo na výkonech obou týmů. První půle utkání skončila bez branek, i když Pěnčín měl několik šancí, které ale zlikvidoval dobře chytající brankář Zásady. Po přestávce poslal domácí do vedení Balásek střelou z dvaceti metrů. V 57. minutě Zapadlo zvýšil na 2:0. Potom měli hosté jednu z šancí, kterou ale neproměnili. V 80. minutě vstřelil třetí branku Pěnčína Pumrle. Zásadským se podařilo snížit v 89. minutě na konečných 3:1.