Plavy - Zásada A 1:0 (0:0)

04.05.2010 07:57

Utkání 19. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 1.5.2010 od 17:00 na stadionu v Plavech.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Jarda Šourek, Kuba Tyle, Honza Boudík, Radek Žváček - Petr Srbek, Štefan Feri, Ondra Krejčík, Petr Blažek (80. Martin Postula) - Víťa Kirschner (70. Tomáš Blažek), Petr Fišer.
Branka Zásady :
 -
Rozhodčí : Pekař
Diváků : 130
ŽK : 3:3 (Jarda Šourek, Štefan Feri, Petr Fišer)
ČK : 0:1 (88. Petr Fišer)
Tento zápas nabídl vše, co by měli diváci vidět v opravdovém derby. Hrálo se tvrdě a důrazně, ovšem stále v rámci fair-play. V první půli branka sice nepadla, ale oba celky si vytvářely dobré příležitosti, které pak svými zákroky brankáři likvidovali. Do druhého poločasu nastoupily Plavy s odhodláním, že branku vstřelí a vytvořily si soustavný tlak, po kterém se v 52. minutě ujaly vedení 1:0 po brance Černého, který se svým důrazem dostal do zakončení a nemýlil se. Hráči Zásady se nevzdali a bojovali dál a několik slibných šancí si přeci jen vytvořili. Ale připravená obrana domácích vše s přehledem likvidovala. Navíc byl v 88. minutě vyloučen hostující centr Fišer po druhé žluté kartě, a tím nápor Zásady opadl a Plavy vybojovaly zasloužené tři body.