Plavy - Zásada A 1:0 (1:0)

18.09.2010 11:09

Utkání 6. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 11.9.2010 od 17:00 na stadionu v Plavech.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Tomáš Blažek ml., Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Radek Žváček (63 Petr Janka), Honza Boudík, Luboš Kalous, Michal Kopal - Petr Srbek (46. Petr Sovinec), Štefan Feri.
Reportáž z utkání :
Zásada sehrála derby v Plavech a opět se nepoučila v bránění standardních situací. Již v 6. minutě z přímého kopu našel Tomíček zcela volného Jelínka a ten hlavou protlačil míč za Kopala. Zásada byla po inkasované brance aktivnější a hrálo se především na polovině Plavů, ale po celý první poločas bez vážnější brankové příležitosti. V druhé půli se Zásada opět hnala za vyrovnáním a Plavy hrozili především z brejků. Domácí měli jednu velkou šanci, ale tu náš brankář s obranou uhasili. Poté šli plavští do oslabení. Po faulu na unikajícího Tomáše Blažka šel předčasně do kabin domácí Votoček. Přesilovka paradoxně Zásadě nevyhovovala, jelikož sudí Vlk posuzoval jakékoliv útočné kontakty našich hráčů jako fauly a Zásada se tak vůbec nemohla usadit na polovině soupeře. Největší šance na vyrovnání jsme měli po standardních situacích. Nejprve po skrumáži vykopával plavský obránce z prázdné branky a v nastaveném čase se po rohu hlavou trefil náš brankář Milan Kopal, ale sudí Vlk viděl ve vápně faul jiného našeho hráče, a tak branku neuznal. Zásada takv nové sezóně poprvé ztratila, prohrála v Plavech 1:0.