Plavy - Zásada A 1:7 (0:2)

09.05.2012 10:15

Utkání 22. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 5.5.2012 od 17:00 na stadionu v Plavech
Sestava Zásady : Petr Růžička - Míra Šebesta, Petr Fišer, Jarda Šíma, Jarda Šourek (49. Petr Supernát) - Ondra Pavlík, Michal Kopal, Petr Janka (37. Roman Weber), Petr Blažek - Petr Srbek (70. Jirka Sameš), Štefan Feri
Branky Zásady : 1. a 9. Petr Janka, 61. a 68. Petr Srbek, 81. Roman Weber, 83. Michal Kopal, 87. Jirka Sameš
Rozhodčí :
Rympler
Diváků : 60
ŽK : 2:0
ČK : 0:0
Domácí hráči si v kabině řekli, co budou chtít hrát, ale podle projevu na hřišti to nemělo chvílemi s fotbalem nic společného. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce se čekal výsledek obráceně. Bojující Zásada ale předvedla skvělý vstup do zápasu, když hned v první minutě skóroval Janka. Otřesení domácí se nestačili oklepat a Janka mířil přesně podruhé. Plavy pak začaly hrát lépe a měly i šance na skórování, ale Tomíček a Szirti nedali. Ve druhém dějství pokračovala poprava Plavů, když v 61. minutě zvyšoval na 3:0 Srbek. Naději na zvrat vykřesal Jón, když se trefil z trestného kopu přesně do šibenice Růžičkovy branky. Jenže hosté nechtěli připustit žádné drama a o dvě minuty později Srbek svým druhým gólem poslal Plavy do kolen. Závěr zápasu hrály Plavy v křeči a naopak ve velké pohodě hrající Zásada přidala ještě další tři branky a bylo vymalováno. Nutno říct, že Plavům chybělo hned šest hráčů ze základu. Ať z pracovních, či rodinných důvodů. To však ale nesnižuje bojovný výkon Zásady.