Přípravná utkání léto 2016

08.08.2016 08:14

Zásada - Lučany 0:2 (0:0)

V sobotu 6.8. jsme sehráli přátelské utkání s účastníkem I.B třídy TJ Lučany.

Soupeř přijel s mladou ambiciózní sestavou a řadou náhradníků a tak se dal očekávat tuhý boj o výsledek. Zásada nastoupila v sestavě: Růžička, Lhota (Varga), Fišer, Čurda, Hrnčál, Macháček, Jiskra, Blažek, Vaistauer, Mareš, Cón.

Díky odhodlanému výkonu se dařil v prvním poločase se soupeřem držet krok a eliminovat rychlé průniky. Pokud se již podařilo Lučanům zakončit, narazily na golmana Růžičku. I Zásada si vytvořila několik šancí, které ale bohužel končily mimo tyče, ať to byl únik Michala Hrnčála, nebo Pavla Vaistauera. První poločas tedy skončil smírně 0:0. Do druhého poločasu Zásada provedla jednu změnu v sestavě (na víc nebyli hráči) a i Lučany se pokusili o změny. Ty vedly k většímu tlaku, který ale neměl gólový efekt. Až v 67. minutě přišel faul na pronikajícího útočníka Lučan a nařízená penalta. Tu však Růžička chytil a pokračovalo se stále bez branek. Ta přišla až o 10 minut později, kdy se podařilo soupeři po nedůslednosti na vápně dostat k míči a zakončit nechytatelně k tyči. Bohužel Zásadě se již nepodařilo do konce utkání zacílit mezi tyče a naopak soupeř 2 minuty před koncem z druhé velmi přísně nařízené penalty stanovil konečný stav na 0:2. Našim hráčům patří dík za bojovný a zodpovědný výkon.