Rádlo - Zásada B 4:1 (3:0)

09.10.2012 09:06

Utkání 7. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v neděli 7.10.2012 od 10:00 na stadionu v Hodkovicích n.M.
Sestava Zásady : Míra
Princ - Pavel Štefanec, Filip Kubát, Honza Klinger, Ivan Varga - Michal Kopal, Vítek Lhota, Luboš Vebr ml., Aleš Kotyza - Míra Šebesta, Roman Weber
Branky Zásady : 74. Luboš Vebr ml.
Rozhodčí : Bukvic
Diváků : 30
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
O zápase rozhodlo prvních 30 minut, kdy se prakticky rozhodl celý osud zápasu. Třikrát totiž hosté neuhlídali Škodu, který v rozmezí devíti minut zaznamenal hattrick. Prakticky celý první poločas patřil domácím, kteří si vytvářeli šance a nováček v bráně Princ se musel notně ohánět a Zásada mu může poděkovat, že poločas skončil pouze 3:0. Po změně stran se hra začala vyrovnávat. Další gól, ale opět padl do sítě Zásady. Hosty tato branka vyburcovala k větší aktivitě, více se tlačili do útoku a to přineslo alespoň částečnou korekci výsledku na 4:1. Rádlu se tak prozatím podařilo snížit náskok na vedoucí Mšeno, jehož zápas s Rychnovem byl odložen.