Rádlo - Zásada B 4:1 (3:1)

19.04.2009 10:43

Utkání 17. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v sobotu 18.4.2009 od 14:00 na umělé trávě v jabloneckých Břízkách.
Sestava Zásady : Mrkvička - Krejčík ( 59.Krňoul), Horna st., Kubát, Varga - Kopal ml., Kopal, Mrklas, Kotyza (46. Princ) - Kochánek, Klebstov.
Branky Zásady : 12. Horna z p.k.

Reportáž z utkání :
Zásada přijela na utkání proti Rádlu do Jablonce do Břízek. Utkání bylo hráno od začátku v rychlém tempu na obě strany, kdy ve 12. minutě proniknul do vápna Michal Kochánek, kde byl faulován a kopala se desítka. Míč si postavil Radek Horna a proměnil, Zásada se ujala vedení 0:1. Během prvního poločasu udělala naše obrana několik chyb a Rádlo otočilo na 3:1. V druhé polovině utkání si Zásada vytvořila velký tlat ,ale bohužel ze 6 jasných golovek nedokázala proměnit a vstřelit gol. Naopak to byl hráč domácích, který v 85minutě protlačil míč do sítě a udělal tečku za utkáním 4 :1. Naši hráči odehráli v sestavě