Rokytnice n.J. - Zásada A 3:1 (0:1)

12.04.2016 09:44

Mistrovské utkání 18. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 9.4.2016 od 16:30 na stadionu v Rokytnici n.J.
Sestava Zásady: Milan Kopal - Tomáš Čurda, Martin Procházka, Jiří Honzák, Michal Hrnčál - Jiří Jiskra (76. Vítek Lhota), Dominik Mrkvička, Miroslav Neumann, Pavel Vaistauer - Petr Doležal (16. Tomáš Loukota), Petr Srbek.
Branka Zásady: 7. Petr Doležal

Rozhodčí: Řeháček
Diváků: 60
ŽK: 1:5
ČK: 0:1 (53. Mrkvička)

Domácí měli špatný začátek, když v 8. minutě zajistil hostům vedení úvodním gólem Doležal. I pak měli hosté šance, ale ty neproměnili. A tak přišel trest "z ničeho", kdy si trestný kop Pičmana srazil do vlastní sítě Vaistauer. V 53. minutě byl po druhé žluté kartě, z nichž jedna byla za nesportovní chování, vyloučen zásadský Mrkvička, což ovlivnilo zbytek utkání. Zásada se už téměř jenom bránila, ale nakonec domácí v 70. minutě vstřelili druhý gól díky Treperovi, pak přečkali snahu hostů o vyrovnání, a definitivně rozhodl o výsledku gólem na 3:1 v 90. minutě Zahradník.