Rokytnice n.J. - Zásada A 4:0 (2:0)

10.09.2013 10:43

Mistrovské utkání 4. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 7.9.2013 od 17:00 na stadionu v Rokytnici n.J.
ČK: 0:0

Po pěti letech se v rokytnickém dresu sešli bratři Vránové s útočníkem Havlíčkem. Tentokrát navíc do Rokytnice zavítal i její bývalý trenér Koucký, a tak měl velký dav fanoušků o zábavu postaráno. A domácím se dařilo. Už v páté minutě se z pokutového kopu prosadil Jan Vrána, což jeho celek uklidnilo. Rokytnice měla herně navrch a do konce prvního poločasu si vypracovala řadu šancí. Prosadit se dokázala jednou, zásluhou Tulky. Po změně stran domácí prožili raketový nástup. Během pěti minut se trefil nejprve Pavel Vrána a následně střelecký den úderné trojici završil i Havlíček. Hosté se do hry dostali až v posledních dvaceti minutách, kdy domácí polevili. Jejich snaha ale končila před velkým vápnem na rokytnické defenzivě.