Rokytnice n.J. - Zásada A 4:2 (3:2)

20.05.2013 11:07

Mistrovské utkání 24. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 18.5.2013 od 17:00 na stadionu v Rokytnici n.J.
Sestava Zásady : Petr Růžička - Radek Daníček, Filip Kubát, Tomáš Čurda, Petr Supernát - Čeněk Fajfr, Michal Kopal, Petr Blažek, Milan Kopal ml. (62. Vítek Lhota) - Lukáš Prade, Petr Srbek
Branky Zásady : 11. Lukáš Prade, 39. Tomáš Čurda
Rozhodčí :
Rympler
Diváků : 100
ŽK : -:-
ČK : 0:0

Zásada odehrála mistrovské utkání v Rokytnici v kombinované sestavě, jelikož chybělo z různých důvodů hned několik hráčů. Na skvěle připraveném trávníku začala Zásada dobře a po kombinační akci napřáhl levačkou zpoza vápna Lukáš Prade a krásnou střelou vymetl domácí šibenici. Poté začali být domácí aktivnější a podařilo se jim i vstřelit branky. Nejprve se z úhlu prodral do vápna domácí záložník a přízemní střelou na zadní tyč překonal našeho brankáře. Poté vystihl domácí hráč špatnou malou domů a svůj samostaný únik proměil ve vedení domácích. Zásada přesto nesložila zbraně a dokázala ještě vyrovnat. Ve 39. minutě posadil Radek Daníček rozehraný rohový kop na hlavu Tomáš Čurdy, který skóroval s přispěním odrazu od tyče a domácího brankáře. Přesto však Zásada nerozhodný výsledek do poločasu neudržela. Dalekonosnou střelu ve 45. minutě ještě Petr Růžička vyrazil, ale na dorážku již byl krátký. Ve druhé půli se Zásada snažila o vyrovnání, ale postupně docházely síly, domácí hráli zodpovědně a důrazně a Zásada často zbytečně ztrácela míče. Navíc se po brejku domácí prosadili počtvrté a upravili tak konečný výsledek na 4:2.