Rovensko p.Tr. - Zásada A 1:1 (0:0)

17.05.2010 09:17

Utkání 21. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 15.5.2010 od 17:00 na stadionu v Rovesnku pod Troskami.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Ondra Krejčík, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Tomáš Blažek ml., Michal Kopal, Honza Boudík, Petr Blažek - Štefan Feri, Petr Srbek.
Branka Zásady :
71. Petr Srbek
Rozhodčí : Paldus
Diváků : 70
ŽK : 5:3 (Milan Kopal, Michal Kopal, Štefan Feri)
ČK : 0:0
První poločas byl vyrovnaný, ale branka nepadla. Ve druhém převzali iniciativu domácí a Hanzl vstřelil po přihrávce Jiráska první gól. Hosté ale za tři minuty srovnali, když se hlavou po centru trefil Srbek. V 73. minutě se domácí dožadovali penalty za hraní rukou v pokutovém území. Před velkým vápnem byl poté gólmanem sražen Hanzl, ale rozhodčí udělil jen žlutou kartu. Ani v dalším průběhu nedokázali domácí zužitkovat svou převahu, Hanzl nastřelil tyč a břevno. Jirásko obešel v závěru obránce i gólmana, ale nedokázal akci dokončit, takže si hosté odvezli bod.