Rovensko p.T. - Zásada A 6:1 (1:1)

08.09.2011 08:41

Utkání 4. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 2.9.2011 od 17:00 na stadionu v Rovensku p.T.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. – Petr Růžička, Tomáš Čuřík, Tomáš Čurda, Jarda Šourek – Petr Blažek, Luboš Kalous, Štefan Feri, Michal Kochánek (30. Ondra Pavlík) – Petr Janka (78. Roman Šimánek), Michal Kopal

Branky Zásady : 10. Michal Kopal
Rozhodčí : Polák
Diváků : 70
ŽK : 0:1
ČK : 0:0

Zásada odjela do Rovenska s vědomím, že nemá na kontě ještě ani jeden bod. Tým trenéra Lubase chtěl bodovat a vstup do utkání měli hosté vydařený. Už v 10. minutě otevřel skóre pohotovým gólem Michal Kopal. Zásada pak byla na koni a vypracovala si další šance, ale ani jednu ze čtyř loženek neodkázala proměnit. Zákonitě musel přijít trest a stalo se tak ve 39. minutě, kdy vyrovnal David Malý. Výsledkem 1:1 skončil i první poločas. Po obrátce se na hřiště vrátila úplně jiná můžstva Rovesnka najednou bylo plné hřiště a šance střídala šanci. Zákonitě se tak domácí tým ujal vedení a Zásada byla nucena více otevřít hru. Tím ale vznikalo více prostoru pro domácí útočníky, kteří do konce zápasu přidali ještě další čtyři branky a mohli i více! Zásada tak dostala lekci z produktivity a opět doplatila na úzký hráčský kádr. Po čtvrtém kole tak zůstává Zásada na posledním místě bez jediného bodu.