Rovensko p.Tr. - Zásada A 2:1 (1:0)

12.05.2014 12:24

Mistrovské utkání 21. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobota 10.5.2014 od 17:00 na stadionu v Rovensku pod Troskami
Sestava Zásady: Petr Růžička - Jarda Šíma, Karel Bělina, Filip Kubát, Petr Beneš - Tomáš Čurda, Pavel Čech, Roman Lupa, Míra Neumann - Petr Fišer, Michal Vávra
Branka Zásady: 60
. Michal Vávra
Rozhodčí: Ouředník
Diváků: 100
ŽK: 4:2
ČK: 0:1 (75. Bělina)

Po týdnu volna, kdy Rovensko odložilo utkání proti Plavům, se zachraňující oddíl střetl s šestou Zásadou. Utkání bylo dlouho vyrovnané, domácí šli do vedení, když se trefil z trestného kopu Vítek. Hosté ale po změně stran vyrovnali a měli další šance. Ty však vychytal Koubus. V 75. minutě Zásada přišla o vyloučeného Bělinu a musela se bránit. Nakonec si Rovenští všechny body vystřelili v poslední minutě. Náhlovský nacentroval zprava na hlavu Koudelky, který zavěsil míč za záda hostujícího gólmana. Domácí tak rozhodli už třetí jarní utkání na vlastním hřišti v nastaveném čase.